Call Me? - 1.část

12. června 2013 v 15:30 | Claire |  Call Me?
Ahojky :) Tady slíbená jednodílovka :) Možná z ní bude i Více-dílka :) Zanechte komenty :)


"Wow! Tess, podívej se na tohle!"vykřikla jsem a dovedla jsem ji k výloze. Ano já a Tess jsme právě v Londýně a díváme se do výloh. Teprve před nedávnem jsem se s rodiči a s mojí mladší sestrou Chelsea přestěhovali do Londýna z Norska, ale nežili jsem tam pořád. Narodila jsem se tu v Londýně. Ale táta je vědec a když mi byli 3, nabídli mu práci v Oslu a tak jsme se museli přestěhovat. Tess je moje nová nejlepší kamarádka. Je mi18 a strašně moc bych chtěla vystudovat novinařinu s moderátorkou. Chtěla bych mít vlastní show v TV a i noviny! Je to tu pro mě ještě všechno nové, přistěhovali jsme se teprve před 1 týdnem. S Tess jsem si padla do oka hned jak jsem ji v nové škole uviděla. Seděla sama a tak mě stejně učitelka posadila k ní. Jsme úplně nerozlučné, protože nás spojuje víc než kamarádství. Obě dvě máme rádi One Direction. Tess miluje Harryho a já Liama. Je to moje spřízněná duše! Dokážeme spolu chodit 3 hodiny po centru Londýna a hledat je. Dneska jsme měli v plánu jít do 1D Worldu. Právě jsem jí něco ukazovala ve výloze, když jsem přímo z obchodu vedle slyšela WMYB.
"Tess! Poslouchej! Vedle!!" řekla jsem chytla jsem ji za ruku a dotáhla jsem ji ke dveřím.
"EE, tam nepůjdeme." Řekla Tess.
"Proooč?" zeptala jsem se a udělala jsem svůj nejsmutnější pohled.
Tess dala oči v sloup a dodala: " Okay, ale hned půjdeme ven, jo?"
Podívala jsem se na ni: "Děkujíí!!!" a obejmula jsem ji. Šli jsem dovnitř a už jsem pochopila proč tam Tess nechtěla jít. Byli tam samé 1D věci!! Málem jsem se zbláznila, ale Tess mě uklidňovala. Koupila jsem si třičko. A už mi nezbyli žádné peníze.
"Ty jsi ta nejlepší kamarádka na světě." Řekla jsem jí když jsem se na náměstí loučili.
"Zítra ráno!" křikla ještě přes rameno a já jí zamávala. Bydlíme každá na druhé straně Londýna. Spíš každá na jiné straně centra Lodýna. Přišla jsem domů, pověsila jsem si kabát, vyzula boty a nakoukla jsem do obýváku. Chelsea seděla v tátově křesůe a dívala se na Spongeboba. Usmála jsem se a šla jsem do pokoje. Zapla jsem NoteBook. Pustila jsem si ještě nějaké písničky z YouTube a mrkla jsem se na Twitter. Liam zrovna před pár minutami Tweetl: "I ♥ U xoxo :)) London! I'm at home.!! :D" , Liam je v Lodýně!! Joo' Konečně je v Londýně a mám šanci ho potkat.
"Nicole! Večeře!" Zakřičela mamka z kuchyně. Tak jsem šla. Ale když jsem už zavírala dveře, začal mi zvonit mobil. "Achjo!" řekla jsem si pro sebe. Zvedla jsem ho, volala Tess.
"Četla jsi Harryho a Liamův tweet???" Zeptala se mě a já jí odpověděla: "Ne, jen Liamův." "Nicole! Tak si přečti i Harryho!" zakřičela a zavěsila. Hodila jsem mobil na postel a šla za mámou, navečeřet se.
"Nico!" zakřičela Chelsea "Ty si se semnou ani nepřivítala?" dořekla svoji větu. A já jsem se musela smát. Chelsea je7 amá vypadlý jeden přední zub a když se usměje vypadá jak čarodějnice. Jinak mi říká ,Nico' je to otravné, ale co mám dělat? "Nic!! Tak co? Mám tu tvoji večeři vyhodit?" zakřičela mamka z kuchyně a já jsem běžel rychle ke stolu. Zhltala jsem jídlo co nejrychleji a utíkala zpátky do pokoje. Podívala jsem se na Twitter a obzvlášť na Harryho, když už mi kvůli tomu Tess volala. ,Páni!' řekla jsem si když jsem ten tweet uviděla. Bylo tam: , Hey! London!! I ♥ U and tomorrow!! London Eye! Xoxo' měla jsem sto chutí zavolat Tess, ale na Facebooku přes chat to bylo rychlejší. Napsala jsem jí že zítra - bude neděle - jdeme k London Eye. A ona hned na to že Jasně! Takže jsme se domluvili!! Už se těším!!
Druhý den ráno jsem se nasnídala a vyrazila k Oku. Sraz jsme měli v 10h přímo u Oka. Přišla jsem tam o něco dříve a všude jsem viděla menší hloučky directionerek i boy-directionerů. Tess jsem nikde neviděla. Počkala jsem ještě 10 min, ale Tess nikde. Napsala jsem jí rychlo smsku: ,Kde jsi?' A hned po pár minutách mi odpověděla: ,Promiň nemůžu, vysvětlím později. Xoxo' Na Tess se nedá spolehnout, vzdychla jsem si. A tak jsem vyrazila směrem k domu. Mohla jsem tam zůstat, ale kdyby se tam Harry objevil a Tess by to neviděla a já jo, byla by smutná. Šla jsem přes přechod. Když na mě najednou začalo troubit černé auto. Podívala jsem se na řidiče, měl černou mikinu, brýle a šedé tepláky. Vzdychla jsem si a rychle odešla z přechodu. Za autem jsem se dlouho dívala až zmizelo z dohledu. Rychlým krokem jsem vyrazila domů. Ale když jsem míjela jednu odbočku všimla jsem si toho černého auta, bylo zaparkované před nějakým domem. Šla jsem k oknu toho auta a podívala jsem se dovnitř. Nikdo tam nebyl. Podívala jsem se na dům a byli zatažené rolety i závěsy. Už jsem chtěla jít, když jsem uviděla toho kluka s černou mikinou, brýlemi a šedými tepláky jak jde ven z domu. Chtěla jsem udělat ze sebe nenápadnou a tak jsem přehodila pohled na dům vedle.
"Můžu ti pomoct?" zeptal se mě kluk s černou mikinou.
"Ne čekám na kamarádku." Řekla jsem a jeho hlas mi připadal povědomý. Ten kluk se zasmál hned jak jsem to řekla. A dodal: "Tam nikdo nebydlí. My……teda JÁ! Bydlím v tomhle domě." Ukázal na ten dům ze kterého vyšel. "Tyhle okolo jsou na prodej."
"Aha." Řekla jsem a pak ještě dodala: "Neznám tě..vás náhodou?"
"Ne já myslím že ne." Řekl a málem se vrátil do auta a byl by pro mě jen vzpomínka s černou mikinou a brýlemi.
"Nechceš si sundat brýle?" zeptala jsem se a myslím že docela odvážně, protože on na to hned dodal roztřeseným hlasem: "Nemůžu, rád bych." Podívala jsem se na něj a kývla jakože na souhlas. On se otočil k autu a já se k němu přiblížila a strhla mu brýle.
"Pane Bože!!!" vykřikla jsem. Byl to on! Byl to Liam!!
"Proč si to udělala?" zeptal se mě Liam.
"Protože si mi byl povědomý a i kdybych nevěděla kdo si chtěla bych tvoje číslo, protože mi připadáš milý." Řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv. "Prosím můžu se s tebou vyfotit??" zeptala jsem se ho. Když jsem řekla vyfotit, trhl sebou, ale kývl.
"Máš u sebe kus papíru?" zeptala jsem se ho.
"Možná." Řekl a vytáhl z auta tužku a papír.
"Díky! A napiš tam: ,Pro Tess' prosím je to moje kamarádka." Řekla jsem a on hned napsal to o co jsem žádala. Vyfotili jsme se spolu s papírem i bez papíru. Chtěla jsem ho ještě poprosit o číslo, ale to mi přišlo moc a tak jsem se zeptala ještě na něco jiného: "Followneš mě na Twitteru? Prosím" On se na mě podíval, přeměřil mě pohledem a s tím nejkrásnějším úsměvem kývl. Napsala jsem mu můj Twitter na ten papírek ,Pro Tess'. Zamávala jsem mu a odcházela jsem.
Slyšela jsem jak startuje auto a odjíždí, zastavil se u mě a řekl: "Může tě hodit domů?" podívala jsem se na něj a zamrkala jsem. Kývla jsem a doplnila jsem úsměv.
Nasedla jsem do auta a řekla mu kde bydlím. Podíval se na hodinky a řekl: "Máme spoustu času nechceš ještě na zmrzlinu?" když , ale viděl jak se dívám dodal: "Samozřejmě že budu mít brýle, abychom se vyhli novinářům." A začal hledat brýle. Jak mile si je nasadil měla jsem pocit, že to už on není.
Přijeli jsme k cukrárně, kterou mi už ukazovala Tess a vykládala o ní, že je moc drahá.
"Nemyslíš, že když půjdeme do snad té nejdražší cukrárny v Londýně, že to bude moc nápadné?" zeptala jsem se ho a on se na mě skrz brýle podíval a zase se začal smát.
"Máš pravdu, půjdeme jinam." Řekl a nastartoval motor. Pustil rádio. Hrálo tam WMYB, jako v tom obchodě včera. A já si začala potichu zpívat. A Liam se ke mně přidal. A nechal mi poslední větu.
Až píseň skončila dostali jsme záchvat smíchu. Přijeli jsme k cukrárně, která už měla ceny v pořádku a sedli jsme si ven.
"Hele.." začal opatrně Liam a já se na něj podívala "Nedala by si mi… tvoje.. ehm.. číslo?" když konečně dořekl větu mě se málem zastavilo srdce! Liam Payne chce moje číslo! To jediné mi bilo v hlavě. "Okay." Řekla jsem a napsala jsem ho na kousek papírku co jsem našla v batohu. Dali jsme si oba lesní plody a 2 kopečky. Seděli jsme tam ještě chvíli potom. Povídali jsme si. A hlavně o tom jaké to je být ,Liam Payne'. Podívala jsem se na mobil, kolik je hodin a řekla jsem: "Měli bychom jet." Liam kývl a hodil na stůl bankovku.
"Mohla jsem si svoji zaplatit sama." Řekla jsem, ale Liam zavrtěl hlavou: "Nemohla si, protože jsem to zaplatil já." Dořekl a usmál se. Nasedli jsme do auta a já mu popsala kam jet. Jeli jsme a vyprávěli jsme si to co jsme si ještě neřekli. Připadalo mi jako bych ho znala celý život. Přijeli jsme k našemu světle žlutému domu a já mu poděkovala a obejmula ho.
"Děkuju za krásně strávené odpoledne!" řekla jsem a naznačila jsem rukama "Cal me"

a usmála jsem se. Liam se taky usmál a zamával mi. Přišla jsem domů a nevěřila jsem že se to opravdu stalo. Hned jsem poslala MMSku s obrázkem: ,Pro Tess' a připsala jsem k tomu: ,Hádej koho jsem potakala?' když bylo jasné že to byl Liam, měl sundané ty brýle.

Jak jsem se druhý den ráno probudila, vzala jsem si mobil a podívala jsem se na SMSky. A přišla mi jedna od neznámého čísla. Otevřela jsem si ji a začal ajsem číst: "Užil jsem si to! I ten přechod :D Jsem rád že jsem tě potkal. Call Me? Xoxo -Liam"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mary Mary | 12. června 2013 v 17:51 | Reagovat

Páni! :) Krásne! ♥
!P-O-K-R-A-Č-O-V-A-N-I-E!

2 Claire Claire | E-mail | Web | 12. června 2013 v 20:23 | Reagovat

[1]: Zkusím :D :-)

3 Kulkigo Kulkigo | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 11:29 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, aches. to Postpone trip doctor should not. Seal under the muscle cavity may become dangerous disease. However more often it is consequences frequent use antiperspirants, non-compliance conditions personal hygiene, intense sweating. Redness triggers a close blouse, alien razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump becoming warm? This is the abscess that should cut from the surgeon, next take medications. first stage treat ointments, antibacterial drugs. If the ailment is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© abClaire | 2013