Call Me? - 1.část

12. června 2013 v 15:30 | Claire |  Call Me?
Ahojky :) Tady slíbená jednodílovka :) Možná z ní bude i Více-dílka :) Zanechte komenty :)


"Wow! Tess, podívej se na tohle!"vykřikla jsem a dovedla jsem ji k výloze. Ano já a Tess jsme právě v Londýně a díváme se do výloh. Teprve před nedávnem jsem se s rodiči a s mojí mladší sestrou Chelsea přestěhovali do Londýna z Norska, ale nežili jsem tam pořád. Narodila jsem se tu v Londýně. Ale táta je vědec a když mi byli 3, nabídli mu práci v Oslu a tak jsme se museli přestěhovat. Tess je moje nová nejlepší kamarádka. Je mi18 a strašně moc bych chtěla vystudovat novinařinu s moderátorkou. Chtěla bych mít vlastní show v TV a i noviny! Je to tu pro mě ještě všechno nové, přistěhovali jsme se teprve před 1 týdnem. S Tess jsem si padla do oka hned jak jsem ji v nové škole uviděla. Seděla sama a tak mě stejně učitelka posadila k ní. Jsme úplně nerozlučné, protože nás spojuje víc než kamarádství. Obě dvě máme rádi One Direction. Tess miluje Harryho a já Liama. Je to moje spřízněná duše! Dokážeme spolu chodit 3 hodiny po centru Londýna a hledat je. Dneska jsme měli v plánu jít do 1D Worldu. Právě jsem jí něco ukazovala ve výloze, když jsem přímo z obchodu vedle slyšela WMYB.
"Tess! Poslouchej! Vedle!!" řekla jsem chytla jsem ji za ruku a dotáhla jsem ji ke dveřím.
"EE, tam nepůjdeme." Řekla Tess.
"Proooč?" zeptala jsem se a udělala jsem svůj nejsmutnější pohled.
Tess dala oči v sloup a dodala: " Okay, ale hned půjdeme ven, jo?"
Podívala jsem se na ni: "Děkujíí!!!" a obejmula jsem ji. Šli jsem dovnitř a už jsem pochopila proč tam Tess nechtěla jít. Byli tam samé 1D věci!! Málem jsem se zbláznila, ale Tess mě uklidňovala. Koupila jsem si třičko. A už mi nezbyli žádné peníze.
"Ty jsi ta nejlepší kamarádka na světě." Řekla jsem jí když jsem se na náměstí loučili.
"Zítra ráno!" křikla ještě přes rameno a já jí zamávala. Bydlíme každá na druhé straně Londýna. Spíš každá na jiné straně centra Lodýna. Přišla jsem domů, pověsila jsem si kabát, vyzula boty a nakoukla jsem do obýváku. Chelsea seděla v tátově křesůe a dívala se na Spongeboba. Usmála jsem se a šla jsem do pokoje. Zapla jsem NoteBook. Pustila jsem si ještě nějaké písničky z YouTube a mrkla jsem se na Twitter. Liam zrovna před pár minutami Tweetl: "I ♥ U xoxo :)) London! I'm at home.!! :D" , Liam je v Lodýně!! Joo' Konečně je v Londýně a mám šanci ho potkat.
"Nicole! Večeře!" Zakřičela mamka z kuchyně. Tak jsem šla. Ale když jsem už zavírala dveře, začal mi zvonit mobil. "Achjo!" řekla jsem si pro sebe. Zvedla jsem ho, volala Tess.
"Četla jsi Harryho a Liamův tweet???" Zeptala se mě a já jí odpověděla: "Ne, jen Liamův." "Nicole! Tak si přečti i Harryho!" zakřičela a zavěsila. Hodila jsem mobil na postel a šla za mámou, navečeřet se.
"Nico!" zakřičela Chelsea "Ty si se semnou ani nepřivítala?" dořekla svoji větu. A já jsem se musela smát. Chelsea je7 amá vypadlý jeden přední zub a když se usměje vypadá jak čarodějnice. Jinak mi říká ,Nico' je to otravné, ale co mám dělat? "Nic!! Tak co? Mám tu tvoji večeři vyhodit?" zakřičela mamka z kuchyně a já jsem běžel rychle ke stolu. Zhltala jsem jídlo co nejrychleji a utíkala zpátky do pokoje. Podívala jsem se na Twitter a obzvlášť na Harryho, když už mi kvůli tomu Tess volala. ,Páni!' řekla jsem si když jsem ten tweet uviděla. Bylo tam: , Hey! London!! I ♥ U and tomorrow!! London Eye! Xoxo' měla jsem sto chutí zavolat Tess, ale na Facebooku přes chat to bylo rychlejší. Napsala jsem jí že zítra - bude neděle - jdeme k London Eye. A ona hned na to že Jasně! Takže jsme se domluvili!! Už se těším!!
Druhý den ráno jsem se nasnídala a vyrazila k Oku. Sraz jsme měli v 10h přímo u Oka. Přišla jsem tam o něco dříve a všude jsem viděla menší hloučky directionerek i boy-directionerů. Tess jsem nikde neviděla. Počkala jsem ještě 10 min, ale Tess nikde. Napsala jsem jí rychlo smsku: ,Kde jsi?' A hned po pár minutách mi odpověděla: ,Promiň nemůžu, vysvětlím později. Xoxo' Na Tess se nedá spolehnout, vzdychla jsem si. A tak jsem vyrazila směrem k domu. Mohla jsem tam zůstat, ale kdyby se tam Harry objevil a Tess by to neviděla a já jo, byla by smutná. Šla jsem přes přechod. Když na mě najednou začalo troubit černé auto. Podívala jsem se na řidiče, měl černou mikinu, brýle a šedé tepláky. Vzdychla jsem si a rychle odešla z přechodu. Za autem jsem se dlouho dívala až zmizelo z dohledu. Rychlým krokem jsem vyrazila domů. Ale když jsem míjela jednu odbočku všimla jsem si toho černého auta, bylo zaparkované před nějakým domem. Šla jsem k oknu toho auta a podívala jsem se dovnitř. Nikdo tam nebyl. Podívala jsem se na dům a byli zatažené rolety i závěsy. Už jsem chtěla jít, když jsem uviděla toho kluka s černou mikinou, brýlemi a šedými tepláky jak jde ven z domu. Chtěla jsem udělat ze sebe nenápadnou a tak jsem přehodila pohled na dům vedle.
"Můžu ti pomoct?" zeptal se mě kluk s černou mikinou.
"Ne čekám na kamarádku." Řekla jsem a jeho hlas mi připadal povědomý. Ten kluk se zasmál hned jak jsem to řekla. A dodal: "Tam nikdo nebydlí. My……teda JÁ! Bydlím v tomhle domě." Ukázal na ten dům ze kterého vyšel. "Tyhle okolo jsou na prodej."
"Aha." Řekla jsem a pak ještě dodala: "Neznám tě..vás náhodou?"
"Ne já myslím že ne." Řekl a málem se vrátil do auta a byl by pro mě jen vzpomínka s černou mikinou a brýlemi.
"Nechceš si sundat brýle?" zeptala jsem se a myslím že docela odvážně, protože on na to hned dodal roztřeseným hlasem: "Nemůžu, rád bych." Podívala jsem se na něj a kývla jakože na souhlas. On se otočil k autu a já se k němu přiblížila a strhla mu brýle.
"Pane Bože!!!" vykřikla jsem. Byl to on! Byl to Liam!!
"Proč si to udělala?" zeptal se mě Liam.
"Protože si mi byl povědomý a i kdybych nevěděla kdo si chtěla bych tvoje číslo, protože mi připadáš milý." Řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv. "Prosím můžu se s tebou vyfotit??" zeptala jsem se ho. Když jsem řekla vyfotit, trhl sebou, ale kývl.
"Máš u sebe kus papíru?" zeptala jsem se ho.
"Možná." Řekl a vytáhl z auta tužku a papír.
"Díky! A napiš tam: ,Pro Tess' prosím je to moje kamarádka." Řekla jsem a on hned napsal to o co jsem žádala. Vyfotili jsme se spolu s papírem i bez papíru. Chtěla jsem ho ještě poprosit o číslo, ale to mi přišlo moc a tak jsem se zeptala ještě na něco jiného: "Followneš mě na Twitteru? Prosím" On se na mě podíval, přeměřil mě pohledem a s tím nejkrásnějším úsměvem kývl. Napsala jsem mu můj Twitter na ten papírek ,Pro Tess'. Zamávala jsem mu a odcházela jsem.
Slyšela jsem jak startuje auto a odjíždí, zastavil se u mě a řekl: "Může tě hodit domů?" podívala jsem se na něj a zamrkala jsem. Kývla jsem a doplnila jsem úsměv.
Nasedla jsem do auta a řekla mu kde bydlím. Podíval se na hodinky a řekl: "Máme spoustu času nechceš ještě na zmrzlinu?" když , ale viděl jak se dívám dodal: "Samozřejmě že budu mít brýle, abychom se vyhli novinářům." A začal hledat brýle. Jak mile si je nasadil měla jsem pocit, že to už on není.
Přijeli jsme k cukrárně, kterou mi už ukazovala Tess a vykládala o ní, že je moc drahá.
"Nemyslíš, že když půjdeme do snad té nejdražší cukrárny v Londýně, že to bude moc nápadné?" zeptala jsem se ho a on se na mě skrz brýle podíval a zase se začal smát.
"Máš pravdu, půjdeme jinam." Řekl a nastartoval motor. Pustil rádio. Hrálo tam WMYB, jako v tom obchodě včera. A já si začala potichu zpívat. A Liam se ke mně přidal. A nechal mi poslední větu.
Až píseň skončila dostali jsme záchvat smíchu. Přijeli jsme k cukrárně, která už měla ceny v pořádku a sedli jsme si ven.
"Hele.." začal opatrně Liam a já se na něj podívala "Nedala by si mi… tvoje.. ehm.. číslo?" když konečně dořekl větu mě se málem zastavilo srdce! Liam Payne chce moje číslo! To jediné mi bilo v hlavě. "Okay." Řekla jsem a napsala jsem ho na kousek papírku co jsem našla v batohu. Dali jsme si oba lesní plody a 2 kopečky. Seděli jsme tam ještě chvíli potom. Povídali jsme si. A hlavně o tom jaké to je být ,Liam Payne'. Podívala jsem se na mobil, kolik je hodin a řekla jsem: "Měli bychom jet." Liam kývl a hodil na stůl bankovku.
"Mohla jsem si svoji zaplatit sama." Řekla jsem, ale Liam zavrtěl hlavou: "Nemohla si, protože jsem to zaplatil já." Dořekl a usmál se. Nasedli jsme do auta a já mu popsala kam jet. Jeli jsme a vyprávěli jsme si to co jsme si ještě neřekli. Připadalo mi jako bych ho znala celý život. Přijeli jsme k našemu světle žlutému domu a já mu poděkovala a obejmula ho.
"Děkuju za krásně strávené odpoledne!" řekla jsem a naznačila jsem rukama "Cal me"

a usmála jsem se. Liam se taky usmál a zamával mi. Přišla jsem domů a nevěřila jsem že se to opravdu stalo. Hned jsem poslala MMSku s obrázkem: ,Pro Tess' a připsala jsem k tomu: ,Hádej koho jsem potakala?' když bylo jasné že to byl Liam, měl sundané ty brýle.

Jak jsem se druhý den ráno probudila, vzala jsem si mobil a podívala jsem se na SMSky. A přišla mi jedna od neznámého čísla. Otevřela jsem si ji a začal ajsem číst: "Užil jsem si to! I ten přechod :D Jsem rád že jsem tě potkal. Call Me? Xoxo -Liam"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mary Mary | 12. června 2013 v 17:51 | Reagovat

Páni! :) Krásne! ♥
!P-O-K-R-A-Č-O-V-A-N-I-E!

2 Claire Claire | E-mail | Web | 12. června 2013 v 20:23 | Reagovat

[1]: Zkusím :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© abClaire | 2013