Call Me? - 2.část

21. června 2013 v 13:48 | Claire |  Call Me?
Takže jsem si připravila 2. část Call me? Která byla původně jednodílovka :) Snad se bude líbit :) A tentokrát bez Gifů :)


Roztřesenýma rukama jsem si uložila jeho číslo a zavolala jsem mu. Z počátku jsem měla strach, ale jak jsem řekla: "Ahoj!" už to pominulo.
Byl to dlouhý hovor a všechno jsme si řekli. Hned potom jsem zavolala Tess a všechno do nejmenší detailů jsem jí řekla. Ale samou třešinku na dortu jsem udělala až jsem jí řekla, že možná půjdu na jejich koncert, ale neřekla jsem jí že mám jeden lístek pro ni. Liam mi slíbil, dva lístky na jejich nejbližší koncert v Londýně. Není to jisté, ale možná. Už se těším! Doufám že to výjde! Chci hlavně překvapit Tess, bude mít za měsíc narozeniny a chtěla bych jí to dát k narozeninám. Asi bych se nikdy na jejich koncert nedostala, protože i když je taťka vědec nikdy by mi s mamkou lístek nekoupili. Utrácí peníze jen za: ,Smysluplné věci, které se využijí a nejsou hned pryč.' Takže by mi nic s 1D niky nekoupili, to vím stoprocentně. Lehla jsem jsi, ale pak jsem si vzpomněla, že musím do školy. Oblékla jsem si červené kalhoty a pruhované tričko, jak jinak dneska jsem si udělala Louis den.

Ve škole byla nuda, ale když jsem Tess všechno řekla znovu a do očí, připadala mi šťastná, ale zároveň smutná. Měla jsem stochutí jí to říct, ale sama jsem si slíbila, že to musí být překvapení. Prostě jsem se to zkusila ignorovat, nešlo to, ale aspoň to zahnala vzpomínka na Liama a včerejší ráno.

Po škole jsem byla domluvená s Tess, že půjdeme ven, už jsem se těšila, ale Tess to zrušila se slovy: "Promiň, ale není mi dobře." A hned pak zavěsila, nečekala na mou odpověď. Bylo mi to líto, ale řekla jsem si, že jí to neřeknu ať se děje co se děje, ale boužel mám sklony k porušování slibů.
"Nico!!" ozvalo se z obýváku a já rychle přiběhla jako by šlo o život.
"Chelsea? Co se děje!?" zeptala jsem se jí a podívala jsem se na obrazovku. Běžel tam její oblíbený seriál - Mikey.
"Volá tě máma" řekla a já jen dala oči v sloup a šla za mámou, která byla v pracovně.
"Co se děje mami?" zeptala jsem se jí a zůstala jsem stát ve dveřích, opřela jsem se o futra a čekala jsem na odpověď. Chvíli jsem musel počkat, protože máma zrovna vyplňovala nějaké papíry.
"Zlato! Konečně jsi přišla. Volal ti nějakej kluk. Chtěl, aby si byla v 15:15 někde….počkej.. napsala jsem si tu ulici." A začala hledat ve štose papírů co měla před sebou. "No to je jedno, někde u Oka a mám tam být nějaká restaurace 'Nando's' nebo co." Dořekla a usmála se tím nejspikleneckým úsměvem co uměla.
"Co je to za kluka?" zeptala se hned potom co jsem se chtěla otočit a rychle se nachystat.
"Mami!! Né!.. nic ti neřeknu, ale je mu19 aza chvíli mu bude 20, no vlastně v srpnu…… A moment!! Kde je můj mobil? Na čí telefon volal??" řekla jsem. Mamka se na mě podívala a zvedla jedno obočí. Šel z ní strach.
"Volal na tvůj, vzala jsem si ho, protože ležel v kuchyni a chtěla jsem ti o donést, ale on začal zvonit a tak jsem to zvedla." Řekla a přidala úsměv a pak ještě dodala: "Máš ho tady."a ukázala na kraj stolu. Hned jsem ho popadla a snažila jsem se utéct. Ještě na mě něco volala, ale ignorovala jsem ji a běžela jsem do pokoje se převléct.

"Promiň, že jdu pozdě!!" Křičela jsem když jsem běžela naproti jemu. Když jsem k němu přiběhla dodala jsem: "Mamka mi vzala mobil a řekla mi to až ve tři. Neměla jsem čas se nachystat." On se na mě jen díval skrz brýle a smál se.
"Zase musíš mít tohle na sobě? I v tomhle vedru?" zeptala jsem se a přeměřila jsem si ho pohledem. Měl světlé džíny, bílé tričko a lehkou košili asi ,aby si zakryl tetování.
"Jo musím, boužel. Teda pokud chceš aby se to všude vědělo, klidně si ty brýle i košili sundám." Řekl. Šli jsme směrem k Nando's.
"Nemáš hlad?" řekl a já jsem se na něj chvíli dívala a pak jsem řekla: "Ne, nemusím pořád jíst jako Niall, ale mohli bychom se projet autobusem. Třeba k Hyde Parku, co ty na to? Myslím, že tam bude klid."
"Okay, nabízím ti jídlo a ty odmítneš? To z tebe Niall nebude mít radost. Ale do Hyde Parku klidně můžeme. Možná, jen možná bych si i někde v koutě sundal brýle." Řekl a já jsem se na něj zase jen dívala, měla jsem chuť mu zase ty brýle sundat ty brýle a podívat se do čokoládových očí., ale pak mi došlo: "Jak ze mě Niall nebude mít radost???!!"
On se na mě podíval a dostal úplně záchvat smíchu a já jsem se na něj dívala jak na magora.
"Okay! Tak se teda najíst půjdeme, aby to Niallovi nebylo líto a pak sneseme jedno holubí vejce pro Louise, ale nezapomeňme koupit Harry mu banán a Zaynovi zrcátko, že??" řekla jsem a on se pořád smál a asi jsem křičela protože se za námi pár lidí otočilo, ale Liam pak ukázal před nás a já jsem se tím směrem podívala. Stál tam blonďák a kudrnatý bruneťák… no prostě..kluci. Asi jsem zírala s pusou dokořán, protože Liam ke mně přišel, už se nesmál a prstem mi zavřel pusu. Musela jsem si sednout na lavičku abych se tam nesložila. A pak jsem si vzpomněla co jsem říkala a začala jsem se smát, ale pak mi zase došlo, že to je 1D, že přišli sem atd.. Začala jsem brečet. Liam si ke mně sedl a přišli i kluci a já se na ně se slzami v očích podívala a řekla jsem: "Já nemůžu.. nemůžu tu být s vámi…. Sama… prosím… můžu zavolat Tess?" řekla jsem a začala jsem znovu brečet. Kluci se podívali na Liama a ten jen naznačil rty: 'K-A-M-A-R-Á-D-K-A' a kluci kývli jako že rozumí.
"Klidně jí zavolej, je to přece kamarádka." Řekl Loui a já jsem se na něj usmála. Vytáhla jsem telefon z kapsy u kraťasů a vyťukala jsem Tessiino číslo.
"Ahojky Tess prosím, promiň, přijď co nejdřív do Hyde parku, prosím.. " řekla jsem do telefonu a zavěsila jsem.

Čekali jsme asi 5 min, ano Tess bydlí kousek od Hyde parku. A já jsem ještě poprosila, aby šli pryč, protože by se to hned zkazilo. Liam chvíli ještě vedle mě seděl.
"Promiň, nechtěl jsem.." řekl, ale já jsem ho přerušila: "Ne, není to tvoje vina, jen se snažím už aspoň 2 roky dostat na koncert nebo vás vidět a teď jdu a ty na mě troubíš.. chápeš??" a Liam kývl a odešel ať je to pro Tess překvapení.
"Ahojky!" Řekla jsem hned jak jsem ji uviděla, chtěla jsem ji obejmout, ale ona se vykroutila. Všimla jsem si Liamova pohledu, vypadal překvapeně, jak Tess reaguje.
"Tess, vím co si myslíš…. Ach jo! Promiň.. ty lístky stejně mít nebudu..prosím promiň mi to, prosím.." řekla jsem a pak jsem se zhluboka nadechla. "Promiň" řekla jsem znovu a Tess se na mě podívala se slzami v očích.
"Ne, já se ti omlouvám. Zbytečně jsem se naštvala.. promiň…" řekla a obejmula mě. Chvíli jsme stáli v objetí a pak jsem ještě řekla: "Počkej, prosím, mám pro tebe překvapení, jak už jsem říkala." Zkusila jsem tajně mávnout na kluky a doufala jsem, že si toho Tess nevšimla.
"Nicole!" řekla a ukázala na kluky "Podívej proč jdou sem ti kluci? Je jich pět, bože… co když nám něco udělají?" skoro šeptala Tess, ale já jsem se musela smát. Až k nám přišli. Zastavili se a Tess se mě chytla. Ano, je trochu hysterka.
"Tess, tohle je…..no… One Diretion." Řekla jsem a tlemila jsem se na ni.
"Coooo?" řekla Tess a chvěl se jí hlas.
"Prosím pojďte někam jinam, jestli chcete být v klidu." Řekl Zayn a já jsem kývla a vláčela jsem Tess za sebou.
"Ne! Nico! To kluci nejsou!! Nenosí takové oblečení! Prosím pojďme pryč, prosím." Pošeptala mi do ucha. Já jsem jen zavrtěla hlavou a táhla jsem ji dál.

Přišli jsme k takovému menšímu jezírku kde nikdo nebyl. Kluci si sundali brýle a Tess se asi dívala jako já, protože se kluci začali smát.
"Zavři pusu." Řekla jsem a taky jsem se smála. Tess pusu zavřela a znovu mě obejmula. Nevím jestli brečela, ale přišlo mi že jsem měla vlhčí záda.
"Promiňte." Řekla a myslím, že si kluci oddechli, že nezačala ječet.
"V pohodě." Řekl Harry a Tess se na něj dívala se svým úsměvem.
"Jsme rádi že jste ani jedna neječela jako většina Fanynek, protože si hned nás všichni všimnou a seběhnout se fotografové." Řekl ještě Harry a já jsem si všimla Harryho pohledu, který věnoval Tess.

S Liamem jsem popošla kousek dál. Sedli jsme si na zem k jezírku.
"Jsem ráda, že si mě sem vzal." Řekla jsem a trochu jsem se usmála.
"Nemáš vůbec za co!"řekl, ale pak pokračoval: "Jsem rád, že si přišla. Jsem rád, že jsem tě potkal." Dořekl a hodil po mě okem.
"Měli by jsme jít pokud nechceme…." Řekl Zayn, ale co nechceme jsem se nedozvěděli¨, protože jedna holka začala ječet. Prostě stála na místě a ječela. Kluci si rychle nasadili brýle a vyrazili jsme pryč, boužel když jsem přišli na cestu stálo tam asi 10 holek a pár chlapů co žhavili foťáky. Myslela jsem, že poběžíme, ale kluci se zastavili a chovali se jako že se nic neděje.

"Chovejte se přirozeně a jsme jen kamarádi, okay?" slyšela jsem Nialla za mnou a Tess i já jsme kývly. Stáli jsem bokem a dívali jsme se jak se kluci fotí s fanoušky a rozdávají autogramy. I když by mě zajímalo kde vzali ty fixy, ale to je teď jedno. Zatím co se kluci fotili, fotografové si spíš všímali nás. Měla jsem chuť jim něco říct, začít jim nadávat, ale rozmyslela jsem si to. Místo toho jsem šla k jednomu a navrhla jsem mu: "Nechtěl by jste si se mnou a Tess.." ukázala jsem na ni "Udělat rozhovor? Aspoň by to změnilo váš názor na mě a Tess." Dořekla jsem, ale on jen zavrtěl hlavou: "Ne! Svůj článek si napíšu podle sebe." Řekl a odešel fotit kluky. Šla jsem zpátky za Tess. Kluci už k nám taky přišli a tak jsme mohly jít. Šla jsem vedle Tess a Liama, šli jsme jako 7 idiotů, ale stalo se něco co jsme nečekala. Moje a Liamova ruka se dotkly, ale místo toho, aby ji jeden z nás odtáhl pryč, Liam moji ruku chytl a propletl svoje prsty mezi mými. Myslela jsem že dostanu infarkt, moje srdce bilo jako splašené. Podívala jsem na naše propletené ruce a na něj. Jen se usmál a díval se zase před sebe. Chvíli jsem na se ještě dívala na něj z profilu, ale pak jsem se jen dívala před sebe a nechala jsem naše ruce propletené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© abClaire | 2013